Brno

brno.nejadresa.cz - hlavní stránka
Dnes jesobota 22. listopadu 2014
Svátek máCecílie
Aktuální teplota5.8 °C

Lidé museli kvůli požáru opustit dům, škoda je půl milionu

K požáru došlo v noci před třetí hodinou v bytovém domě na ulici Meluzínova v Brně. Plameny způsobily škodu půl milionu korun, dva lidé se zranili a 32 lidí muselo opustit své byty.

Kuba a Toby míří do nového domova

Dvě mláďata medvěda kamčatského se rozloučí s brněnskou ZOO.

Park před Janáčkovým divadlem zdobí fontána

Fontána ve tvaru opony a deset vodních trysek ozdobí prostor před divadlem do 16. listopadu.

Revoluční fitness BodyBody už je i v Brně

Včera bylo slavnostně otevřeno studio BodyBody, které využívá elektrickou stimulaci svalů. Jak tato technologie funguje v praxi, předvedl Muž roku 2014 Tomáš Dumbrovský.

Brno bude muset vyhlásit referendum o poloze nádraží

Soud rozhodl, že návrh přípravného výboru pro konání místního referenda o poloze osobního železničního nádraží v Brně ze dne 1. 8. 2014, doplněný dne 1. 9. 2014, nemá nedostatky. Aktivisté tak uspěli.

Skupina Morcheeba vystoupí 12. prosince v Brně

V plné a původní sestavě se zpěvačkou Skye Edwards se skupina Morcheeba vůbec poprvé představí v Brně v Bobycentru.

Máte pro nás tip? Napište nám na brno@nejadresa.cz

DNES14:35
Líbí9

Vánoce v Sapori d'Italia

Tip pro milovníky italských delikates: Vánoce se blíží a v Sapori d'Italia pro vás připravili lákavé dárkové koše plné italských specialit a dobrot, které potěší každého gurmána. Připraví vám je na prodejně na počkání.
DNES13:31
Líbí32

Akce s TAWAN Barceló Brno Palace

TAWAN Barceló Brno Palace pro vás ve spolupráci s S GALLERY ve Velkém Špalíčku a Galerii Vaňkovka připravil speciální slevu na šperky, které stojí za to mít. Ke každé masáži nebo zakoupenému dárkovému certifikátu dostanete dárkový šek se slevou 15 % na nákup značek jako Thomas Sabo, Pandora a další...
DNES12:26
Líbí41

Zahřejte se dobrou kávou

Kvalitní espresso či cappuccino jsou v maličké útulné kavárně Mitte samozřejmostí, výsadou zdejších baristů jsou však alternativní způsoby přípravy. Nabídka druhů káv se neustále obměňuje a můžete mít jistotu, že jsou vždy čerstvé. Pokud nejste zrovna kávoví znalci, obsluha vám ochotně poradí, co vyzkoušet...
DNES11:28
Líbí50

Raw strava v Marinádě

V úterý 25.11. se v Marináda store koná večer na téma RAW STRAVY. O prezentaci se postarají specialisté na snadnou a rychlou přípravu živé stravy, kteří vám kromě samotné syrové stravy nabídnou také ochutnávku raw receptů. Start je v 18 hodin, vstupné zdarma, ale kapacita je omezená, proto se objednávejte na tel. 775 111 107.
DNES10:20
Líbí44

1. Brněnský handmade odstartoval

O víkendu se koná 1. Brněnský handmade - prodejní výstava designové ruční tvorby. Dobrovolné vstupné jde na podporu nemoci motýlích křídel a je slosovatelné o ceny za více než 5 000 Kč! Těšit se můžete na výtvarné dílny, vernisáž fotografií projektu 12plus12, výbornou kávu, dětský koutek, relaxkoutek pro muže...
DNES9:22
Líbí54

Morcheeba zahraje už brzy v Brně!

V plné a původní sestavě se zpěvačkou Skye Edwards, která ohlásila návrat v roce 2010, se skupina Morcheeba představí 12. prosince 2014 v Bobycentru. Britská kapela je v hudebním světě skutečně pojem a její show stojí za vidění. Vstupenky koupíte už za 590 korun tady.
DNES8:11
Líbí43

Dnešní jubilea

Narozeniny dnes slaví herečka Jana Drbohlavová (*1940), motocyklový závodník Lukáš Pešek (*1985), americká herečka Scarlett Johansson (*1984) a německý tenista Boris Becker (*1967).
DNES7:00
Líbí36

Významný den

Před 51 lety byl v Dallasu zavražděn americký prezident John F. Kennedy. Ve stejný den umírají také spisovatelé Aldous Huxley a C. S. Lewis.
Včera17:59
Líbí99

Doro Pesch už dnes v Semilassu

Večer se dočkají všichni obdivovatelé Doro Pesch. Průřez jak svou sólovou tvorbou, tak i hity její někdejší skupiny WARLOCK zazpívá tato skvělá zpěvačka se silným hlasem v Kulturním centru Semilasso. Vstupenky stojí 600 korun.
Včera16:48
Líbí58

Do Sklizena na rychlou večeři

Máte hlad, ale nemůžete si dovolit sedět hodinu v restauraci? Pak je tu pro vás hladové okno ve foodie marketu Sklizeno na Josefské. Párek v rohlíku nebo sekaná v housce, káva s sebou - taková je místní nabídka. Otevřeno je každý všední den od 08:00 do 20:00. Fajn tip na rychlou večeři...
Včera15:37
Líbí79

Akce s TAWAN Barceló Brno Palace

TAWAN Barceló Brno Palace pro vás ve spolupráci s S GALLERY ve Velkém Špalíčku a Galerii Vaňkovka připravil speciální slevu na šperky, které stojí za to mít. Ke každé masáži nebo zakoupenému dárkovému certifikátu dostanete dárkový šek se slevou 15 % na nákup značek jako Thomas Sabo, Pandora a další...
Včera14:31
Líbí91

Olympic ovládne halu Vodova

Olympic se vrací do Brna! 11. prosince se těšte na oblíbenou nestárnoucí kapelu, která zahraje od 19:30 v hale Vodova. Lístky na koncert koupíte za 290 nebo 450 korun. Více info najdete na webu.
Včera13:37
Líbí73

Od adventu do Tří králů

Technické muzeum v Brně opět v čase blížících se Vánoc připravilo pro své malé i velké návštěvníky zábavně naučnou akci Od adventu do Tří králů, která se koná v neděli 30. listopadu od 10 do 17 hodin. Jejím cílem je připomenutí původního poselství vánočních svátků a zvyků, které se s nimi pojily.
Včera12:19
Líbí78

Na koncert ZAZ je ještě pár VIP vstupenek

1. prosince to bude v hale Vodova pořádně žít. Pokud jste si nestihli koupit lístek, nezoufejte. I když pořadatelé už několik dní hlásí vyprodáno, teď se naskytla šance pro všechny, kdo by si rádi na vlastní uši poslechli hit Je Veux, který zpěvačka zazpívala živě i na Mont Blancu... V prodeji je totiž limitovaná edice exkluzivních VIP vstupenek. Zlaté stojí 1790 Kč a platinové 2790 Kč. Prodávají se výhradně na webu www.nejkoncerty.cz.
Včera10:21
Líbí83

Pohlédněte na vánoční Brno z vyhlídkové věže!

Zpříjemněte si v adventním čase návštěvu vyzdobeného náměstí Svobody a Staré radnice tím, že se na město podíváte z ptačí perspektivy. Od 28. listopadu bude v pátek a v sobotu od 11 do 20 hodin a v neděli do 18 hodin otevřena vyhlídková věž Staré radnice.
Včera9:28
Líbí71

Movember je v plném proudu

Local Barber Shop je u toho. Movember je charitativní a každoročně se konající genderově zaměřená akce. Účelem charity je získání finančních prostředků a zároveň zvyšování povědomí o zdraví mužů. Přidejte se do týmu Local Barber Shop a pomozte zvýšit povědomí o problematice mužského zdraví.
Včera8:13
Líbí45

Dnešní jubilea

Narozeniny dnes slaví americká herečka cyklista a cestovatel Vítězslav Dostál (*1959), Goldie Hawn (*1945) a islandská zpěvačka Björk (1965).
Včera7:00
Líbí42

Významný den

Před 137 lety, roku 1877, oznámil Thomas Alva Edison objev fonografu, přístroje, který umí zaznamenat zvuk.

NAŠE TIPY

Herbie Hancock míří do Brna 29. listopadu

BODIES REVEALED / ODHALENÁ TĚLA Objevte taje i krásu lidského těla

ZAZ v Brně 1. prosince v hale Vodova

Olympic 11. 12. hala Vodova

Morcheeba v Brně Bobycentrum - pátek 12. 12.

Wellness Infinit Maximus Saunový svět v Brně

Katy Perry v Praze! 23.2.2015 v O2 areně

Judas Priest Pátek 26. června 2015, O2 Aréna

Re:Paráda První česká fashion knihovna

MARINÁDA STORE Kvalitní domácí a italské potraviny

Bytová restaurace Debut Jídlo připravované s láskou