Brno

brno.nejadresa.cz - hlavní stránka
Dnes jesobota 29. listopadu 2014
Svátek máZina
Aktuální teplota0.5 °C

Trumfová esa JazzFestBrno 2015: Bobby McFerrin a Chick Corea

Příští ročník jazzového festivalu zahájí Dianne Reeves a na samém závěru vystoupí hvězdy par excellence - Bobby McFerrin a Chick Corea.

Lidé museli kvůli požáru opustit dům, škoda je půl milionu

K požáru došlo v noci před třetí hodinou v bytovém domě na ulici Meluzínova v Brně. Plameny způsobily škodu půl milionu korun, dva lidé se zranili a 32 lidí muselo opustit své byty.

Kuba a Toby míří do nového domova

Dvě mláďata medvěda kamčatského se rozloučí s brněnskou ZOO.

Park před Janáčkovým divadlem zdobí fontána

Fontána ve tvaru opony a deset vodních trysek ozdobí prostor před divadlem do 16. listopadu.

Revoluční fitness BodyBody už je i v Brně

Včera bylo slavnostně otevřeno studio BodyBody, které využívá elektrickou stimulaci svalů. Jak tato technologie funguje v praxi, předvedl Muž roku 2014 Tomáš Dumbrovský.

Brno bude muset vyhlásit referendum o poloze nádraží

Soud rozhodl, že návrh přípravného výboru pro konání místního referenda o poloze osobního železničního nádraží v Brně ze dne 1. 8. 2014, doplněný dne 1. 9. 2014, nemá nedostatky. Aktivisté tak uspěli.

Skupina Morcheeba vystoupí 12. prosince v Brně

V plné a původní sestavě se zpěvačkou Skye Edwards se skupina Morcheeba vůbec poprvé představí v Brně v Bobycentru.

Máte pro nás tip? Napište nám na brno@nejadresa.cz

DNES7:00
Líbí18

Významný den

Před 25 lety, roku 1989, Federální shromáždění ČSSR zrušilo vedoucí úlohu KSČ v tehdejší Ústavě ČSSR.
Včera18:45
Líbí57

Policisté vypátrali podomní prodejce

Dva mladí muži přesvědčovali obyvatele rodinných domů v Židenicích, aby podepsali smlouvu o přechodu k jinému dodavateli elektřiny. Přitom se údajně lživě vydávali za zástupce předního energetického distributora. Nepravost údajů prý místním lidem potvrdil i telefonní operátor uvedené firmy. Strážníci si od svědků vzali popis podezřelých a muže ve věku 30 a 19 let po chvíli vypátrali. Mužům hrozí pokuta do výše 30 tisíc korun.
Včera17:38
Líbí76

V s.Oliver nakupujte s poukázkou 150 Kč

Vánoční nákupy jsou v plném proudu! Chcete poukaz v hodnotě 150 Kč na váš nákup v s.Oliver? Stáhněte si ho na webu. Platí pro členy českého s.Oliver klubu. Pokud nejste členem, kartu si můžete založit přímo na prodejně při vašem nákupu...
Včera16:43
Líbí58

Brněnský student je ve finále soutěže Svačina roku s Rio Mare

Student Střední školy potravinářské, obchodu a služeb Brno Gabriel Brožek je se svým pokrmem ve finále druhého ročníku soutěže Svačina roku s Rio Mare. Své recepty nakonec zaslalo 110 soutěžících z 31 škol. Odborná porota v čele s mistrem kuchařem Vladimírem Pickou vybrala 12 finalistů včetně brněnského studenta. Živé finále se uskuteční v úterý 2. prosince v gastronomickém studiu Chefparade v Praze. Nejlepší studenti se utkají o ceny v hodnotě 20 000 Kč. Čestným hostem finálové poroty bude Markéta Hrubešová.
Včera15:40
Líbí67

V G44 mají nové šaty

V butiku s módou z přírodních materiálů mají nové malinové šaty. Pro podzimní nošení jsou pímo ideální. Zajímavé jsou i asymetrické šaty, které kombinují šedou barvu s výraznou malinovou. Stačí se tu zastavit...
Včera14:37
Líbí104

Rozsvícení stromu na náměstí Svobody proběhne dnes v 17:00

Na náměstí Svobody se dnes v 17:00 rozzáří vánoční strom. Je to 16 metrů vysoká, 26 let stará jedle ojíněná, která vyrostla v bílovickém polesí. Trhy nabízejí bohatý doprovodný program, který naleznete zde.
Včera13:34
Líbí85

Na dezert do Cafe Placzek

Cafe Placzek je novým podnikem roku zaslouženě. Atmosféra je tu milá, obsluha velmi ochotná a nevtíravá a hudební podtext je na jedničku. Zajděte si sem vychutnat třeba skvělý crème brûlée nebo některý z domácích koláčů, a k tomu lahodné cappuccino. To v dnešních chladných dnech skutečně zahřeje...
Včera12:30
Líbí48

Provoz tramvají během Brněnských Vánoc

Z důvodu konání slavnostního programu Brněnské Vánoce 2014 bude v následujících dnech vyloučen provoz tramvají na náměstí Svobody. Přečtěte si, jak bude jezdit městská hromadná doprava, ať pak nejste překvapeni.
Včera10:19
Líbí82

Pohlédněte na vánoční Brno z vyhlídkové věže

Zpříjemněte si v adventním čase návštěvu vyzdobeného náměstí Svobody a Staré radnice tím, že se na město podíváte z ptačí perspektivy. Ode dneška bude v pátek a v sobotu od 11 do 20 hodin a v neděli do 18 hodin otevřena vyhlídková věž Staré radnice.
Včera9:13
Líbí90

Bitva u Slavkova už tento víkend!

Máte už program na poslední listopadový víkend? Přinášíme super tip – koná se rekonstrukce slavné bitvy tří císařů! Těšte se na bitvu, jarmark, kostýmované prohlídky i velkolepý ohňostroj... Více info si přečtěte tady.
Včera8:14
Líbí52

Dnešní jubilea

Narozeniny dnes slaví český hokejista Jaroslav Balaštík (*1979), česká divadelní herečka Radka Coufalová (*1978) a Matt Cameron, bubeník skupin Soundgarden a Pearl Jam (*1962). Gratulujeme!
Včera7:00
Líbí49

Významný den

Přesně před 25 lety oznámila Komunistická strana Československa v důsledku demonstrací, že umožní konec vlády jedné strany.

NAŠE TIPY

Herbie Hancock míří do Brna 29. listopadu

BODIES REVEALED / ODHALENÁ TĚLA Objevte taje i krásu lidského těla

ZAZ v Brně 1. prosince v hale Vodova

Olympic 11. 12. hala Vodova

Morcheeba v Brně Bobycentrum - pátek 12. 12.

Wellness Infinit Maximus Saunový svět v Brně

Katy Perry v Praze! 23.2.2015 v O2 areně

Judas Priest Pátek 26. června 2015, O2 Aréna

Re:Paráda První česká fashion knihovna

MARINÁDA STORE Kvalitní domácí a italské potraviny

Bytová restaurace Debut Jídlo připravované s láskou