Brno

brno.nejadresa.cz - hlavní stránka
Dnes jestředa 1. října 2014
Svátek máIgor
Aktuální teplota13.8 °C

Týden kávy startuje 1. října

Již počtvrté se v Brně koná Týden kávy. Nechte se zlákat lahodnou vůní i chutí v budově městské tržnice na Zelném trhu.

Foto: Ondřej Hlaváček

Do Brna míří zpěvačka ZAZ

Nejpopulárnější francouzská zpěvačka současnosti ZAZ se představí 1. prosince v hale Vodova se svým aktuálním albem Recto Verso.

Foto: 24-7promotions

Mikulovské vinobraní nezkazily ani kapky deště

Letošní ročník navštívilo na 40 tisíc lidí.

Foto: Michal Sekanina

Policisté varují před falešnými sbírkami

Prověřte si, komu dáváte peníze. Nemusí skončit u potřebných.

Foto: Policie ČR

Před Janáčkovým divadlem vzniká odpočinková zóna

Vedle zeleně by se před budovou divadla měly objevit i fontánky.

Foto: ČTK/Václav Šálek

Máte pro nás tip? Napište nám na brno@nejadresa.cz

Včera18:20
Líbí103
Japonská whisky se ve světě těší stále větší oblibě. V Super Panda Circus teď můžete ochutnat tu z palírny Ichiro's Malt. Rodina Ičira Akuta vlastnila po řadu generací výrobnu saké. Když ji však museli z finančních důvodů uzavřít, rozhodl se japonský podnikatel založit malou palírnu. Zajděte whisky ochutnat, v zahraničí je to velký hit :)
Včera17:44
Líbí52
Sedmadvacetiletý mladík včera v centru prodával parfémy. Už samotná tato činnost je nelegální, ovšem muž zašel ještě dál. Po čtyřiadvacetiletém kolemjdoucím chtěl zakoupenou voňavku vrátit, aniž by mu vydal peníze. Ten pak přivolal hlídku, která celý případ přebrala.
Včera16:28
Líbí95
Až do konce listopadu probíhá v Galerii Vlněna, na adrese Dornych 40/27, ojedinělá výstava Bodies revealed, která odhaluje návštěvníkům lidské tělo v celé jeho složitosti a kráse. Více informací o výstavě i vstupenkách naleznete zde. Před galerií je poměrně rušno, tak pokud jedete autem, bude lepší, když zaparkujete ve Vaňkovce.
Včera15:19
Líbí81
Vinoték je v Brně opravdu dost. Pokud ale chcete vzít své přátele do skvělého prostředí, kde se obsluha ve vínech skutečně vyzná, zajděte do PETIT CRU wine bar & shop. Nově tu k vínům prodávají také domácí paštiky manželů Jelínkových, a to ve třech variantách: Jemná, Kachní s ořechy a Bažantí se švestkami... Skutečná delikatesa.
Včera14:20
Líbí55
Dnes jsou to přesně dva roky, co je otevřen Bar, který neexistuje - fajn místo, když chcete posedět s přáteli nad dobrým drinkem v příjemném prostředí. A právě dnes se vyhlašují výsledky ankety Czech Bar Awards. Ukončí tento podnik nadvládu pražských koktejlových barů?
Včera13:22
Líbí70
Kvalita, čerstvost a profesionalita... Těmito vlastnostmi se pyšní v Mikrofarmě - brněnské zrárně a řeznictví. Dnes mají na pultě bio hovězí ossobuco, líčka, kližku, plec i kousky předního na guláš.
Včera12:23
Líbí85
V Placz Café mají výbornou kávu z pražírny La Bohème Café. Dobrá volba, jak strávit čas, když čekáte na vlak, kavárna je hned vedle nádraží. Navíc tu mají cupcakes, bezlepkové zákusky i tradiční francouzské makronky.
Včera11:20
Líbí84
Tip na dnešní oběd: V La Stradě mají Lasagne Spinaci e Ricotta nebo Caesar salát s kuřecím masem, vejcem a parmezánem, caesar dressing, nebo Kotlík z panenky a roštěné se šalotkou, opékaným bramborem a blanžírovanými rajčaty. Dobrou chuť!
Včera10:07
Líbí47
Strážníkům se podařilo najít sedmnáctiletou dívku, která utekla z moravskokrumlovského výchovného ústavu. Všimli si jí v jednom z židenických podniků při společném opatření s Policií České republiky proti nalévání alkoholu mladistvým. Slečna sice byla úplně střízlivá, hlídka ovšem při ověřování údajů z jejích dokladů zjistila, že po ní pátrá státní policie.
Včera9:03
Líbí87
Začněte den s BUBBLE TEA! Pokud ráno nestíháte snídani a ani čas na kávu zrovna nemáte, pak zkuste moka s mandlí na černém čaji s tapiokovými perlami jako já. Chutná skvěle a jemně karamelizované přírodní želé z Asie vám dodá energii minimálně na dopoledne :) Někdy zkrátka vedou první kroky do Bubbleology!
Včera8:19
Líbí73
30. září 2008 bylo po rekonstrukci otevřeno divadlo Reduta.
Včera7:30
Líbí48
Narozeniny dnes slaví tenistka Martina Hingisová (*1980), zpěvák Pavel Vítek (*1962) i italská supermodelka a herečka Monica Bellucci (*1964). Gratulujeme
Včera7:00
Líbí44
Dobré ráno, Brno! Dnes je Světový den moří.

NAŠE TIPY

LA PUTYKA v Brně 2. a 3. října v Richard Adam Gallery

Lady Gaga míří do Prahy! The ARTPOP Ball, 5.10.2014 v O2 Areně

BODIES REVEALED / ODHALENÁ TĚLA Objevte taje i krásu lidského těla

ZAZ v Brně 1. prosince v hale Vodova

HUDBA HOLLYWOODU 24. - 26.9.2014 Rudolfinum, Praha

Re:Paráda První česká fashion knihovna

Wellness Infinit Maximus Saunový svět v Brně

MARINĀDA STORE Kvalitní domácí a italské potraviny

Bytová restaurace Debut Jídlo připravované s láskou