Brno

brno.nejadresa.cz - hlavní stránka
Dnes jeneděle 21. prosince 2014
Svátek máNatálie
Aktuální teplota4.7 °C

ZOO se pyšní novým velbloudem

Velbloud Dred přicestoval do brněnské ZOO z Polska.

Do Brna dorazilo Betlémské světlo

Členové Junáku v neděli ráno předali při adventní mši v katedrále Petrov betlémské světlo brněnskému biskupovi Vojtěchu Cikrlemu.

Při požáru se zranilo šest lidí

Při požáru, k němuž došlo večer 11. prosince v panelovém domě na Svážné ulici, se zranilo šest lidí, šestnáct obyvatel muselo být evakuováno.

Ples jako Brno se uskuteční 17. ledna

I letos se můžete těšit PLES JAKO BRNO. Program se ponese ve znamení uvolněné atmosféry a vtipu – moderátory večera budou přední komici Lukáš Pavlásek a Josef Polášek. Zahraniční hvězdy zastupuje britská zpěvačka Nicol Lawrence.

Trumfová esa JazzFestBrno 2015: Bobby McFerrin a Chick Corea

Příští ročník jazzového festivalu zahájí Dianne Reeves a na samém závěru vystoupí hvězdy par excellence - Bobby McFerrin a Chick Corea.

Revoluční fitness BodyBody už je i v Brně

Včera bylo slavnostně otevřeno studio BodyBody, které využívá elektrickou stimulaci svalů. Jak tato technologie funguje v praxi, předvedl Muž roku 2014 Tomáš Dumbrovský.

Máte pro nás tip? Napište nám na brno@nejadresa.cz

DNES17:42
Líbí52

Korunovační klenoty v Brně od ledna!

Nerozeznatelné od originálu a bez front. Na dosah všem, kteří nechtějí nebo nemohou vyrazit do Prahy. U příležitosti blížícího se 700. výročí narození Karla IV. do Brna doputují napodobeniny korunovačních klenotů, které od ledna 2015 vystaví Letohrádek Mitrovských.
DNES16:39
Líbí57

Tawan Barceló Brno Palace stále nabízí dárkové poukazy

I letos vám TAWAN přináší vánoční dárek. Při koupi 2 a více dárkových poukazů získáte slevu 30 %, když koupíte jeden, tak dostanete slevu 20 %. Akce platí do 31. 12. 2014. Darujte kousek Thajska, relaxace a zdraví svým blízkým, které máte rádi!
DNES15:37
Líbí42

Provoz tramvají během Brněnských Vánoc

Z důvodu konání slavnostního programu Brněnské Vánoce 2014 bude v následujících dnech vyloučen provoz tramvají na náměstí Svobody. Přečtěte si, jak bude jezdit městská hromadná doprava, ať pak nejste překvapeni.
DNES13:38
Líbí74

Výstava Bodies v Brně až do 25. ledna!

Galerii Vlněna, na adrese Dornych 40/27, stále probíhá ojedinělá výstava Bodies revealed, která odhaluje návštěvníkům lidské tělo v celé jeho složitosti a kráse. Více informací o výstavě i vstupenkách naleznete zde. Pro velký zájem je výstava prodloužena do 25. ledna, takže pokud jste ji ještě nestihli, máte možnost.
DNES12:25
Líbí79

Chick Corea a Bobby McFerrin ovládnou JazzFestBrno 2015

Čtrnácté pokračování festivalu JazzFestBrno rozkrývá karty a láká na esa jazzového žánru. Vrchol festivalu obstarají hlasový kouzelník Bobby McFerrin a pianista par excellence Chick Corea 17. června v hale Vodova. Lístky kupujte tady.
DNES9:24
Líbí73

Zabruslete si v Olympii

Až do 28. února si můžete přijít zabruslit na ledovou plochu do Olympie. Děti za vstup zaplatí 30 korun, dospělí 50 korun a cena pro rodinu je 100 korun. Pokud nemáte brusle, nevadí, na místě vám je půjčí za 30 korun (záloha je 1000 Kč).
DNES8:11
Líbí49

Dnešní jubilea

Narozeniny dnes slaví hokejista Petr Sýkora (*1978), americká herečka Jane Fonda (*1937) a herci Samuel L. Jackson (*1948) i Kiefer Sutherland (*1966).
DNES7:00
Líbí42

Významný den

V roce 1834 byla poprvé uvedena divadelní hra Josefa Kajetána Tyla Fidlovačka aneb Žádný hněv a žádná rvačka, ve které zazněla píseň Kde domov můj?.
Včera17:40
Líbí78

NaStědrý večer do Baru, který neexistuje

Na Štědrý den do Baru? No jasně! Ale jedině do Baru, který neexistuje... Otevírají v osm večer, rezervace se zadávají do 22:00. I kapřík může chutnat jinak - tekutě!
Včera16:37
Líbí72

V Aidě prodávají punče

Opět je tu zimní čas, s nímž je v brněnské cukrárně Aida již tradičně spjata nabídka alko i nealko punčů vlastní výroby. Přijďte se zahřát a ochutnat!!! Takový čertovský punč zní lákavě...
Včera15:35
Líbí84

Wooliere - pletení s láskou a vkusem

S větší a větší zimou se rády zachumláváme do teplých šál, nákrčníků a čepic. Kateřina Zajícová plete skvostné kousky, které nejen zahřejí, ale také luxusně vypadají. Její výrobky pod značkou Wooliere koupíte v brněnském obchodě Wolfgang store.
Včera14:33
Líbí77

V Hervisu je totální výprodej

Pokud stále sháníte dárky a víte, že někdo z vašich blízkých je nadšený sportovec, máte ideální příležitost - v Hervisu mají výprodej, věci tu pořídíte až za poloviční ceny. To vše až do konce prosince.
Včera13:38
Líbí81

Vezměte brusle a vydejte se na led za Lužánky

Mobilní kluziště za Lužánkami je otevřeno! Přijít na zkoušku čerstvě zaledované plochy můžete už dnes a otevřeno je každý den odpoledne. Raději si ale pročtěte provozní dobu, abyste nepřišli zrovna v čase, kdy není kluziště otevřené pro veřejnost.
Včera12:30
Líbí78

U Hovězího pupku mají výborné sypané čaje

Až budete mít cestu kolem restaurace U Hovězího pupku, zastavte se tu na výborné sypané čaje Montecelio. Dát si můžete zelený s jasmínem, exotické ovoce nebo skvělý černý.
Včera11:29
Líbí74

Háty dorty koupíte v Marináda store

Dorty Háty Prchalové a Marináda store k sobě patří. Háta peče vynikající dorty z kvalitních surovin a hlavně s láskou. Co kus, to originál, spokojení však budete pokaždé :)
Včera10:25
Líbí62

V Koloniálu koupíte čerstvé koláčky

V Koloniálu mají velký výběr pěkně vypečených koláčků, štrůdlů, šátečků či rohlíčků. Doplnili tu také zásoby jogurtů, pomazánek, zákysů, syrovátky, kaší, hostětínských moštů a koupíte tady také různé druhy sýrů - kozí, ovčí, pivní, zrající s bylinkami... Každý si najde to své :)
Včera10:21
Líbí63

Prodloužená otevírací doba v GTF

Nestíháte nakupovat vánoční dárky ve všední dny? Až do Vánoc pro vás mají v GTF otevřeno denně, a to včetně víkendů! Podívejte se na otevírací dobu, ať víte, kdy zaskočit na nákupy...
Včera9:11
Líbí89

Kupte si kapra ve Vaňkovce

Vánoce bez bramborového salátu a smaženého kapra si snad ani neumíme představit... Prodej vánočních kapříků se uskuteční před Galerií Vaňkovka na ulici Úzká před hlavním vstupem ve dnech 20. až 23. prosince.
Včera7:00
Líbí39

Kalendárium

Přesně před 14 lety vypukla krize v České televizi.

NAŠE TIPY

Vánoční trhy u Vaňkovky 28. 11. - 23. 12.

BODIES REVEALED / ODHALENÁ TĚLA Objevte taje i krásu lidského těla

Ples jako Brno Richard Adam Gallery 17. 1.

Wellness Infinit Maximus Saunový svět v Brně

Katy Perry v Praze! 23.2.2015 v O2 areně

Roxette v Praze! Čtvrtek 21. května ve 20:00, O2 Aréna

Judas Priest Pátek 26. června 2015, O2 Aréna

Re:Paráda První česká fashion knihovna

MARINÁDA STORE Kvalitní domácí a italské potraviny

Bytová restaurace Debut Jídlo připravované s láskou