Brno

brno.nejadresa.cz - hlavní stránka
Dnes jepondělí 20. října 2014
Svátek máVendelín
Aktuální teplota11.4 °C

Melodku ovládne Xindl X, už 29. října

ČECHÁČEK MADE TOUR nabídne skvělou show!

Skupina Morcheeba vystoupí 12. prosince v Brně

V plné a původní sestavě se zpěvačkou Skye Edwards se skupina Morcheeba vůbec poprvé představí v Brně v Bobycentru.

Do Brna míří zpěvačka ZAZ

Nejpopulárnější francouzská zpěvačka současnosti ZAZ se představí 1. prosince v hale Vodova se svým aktuálním albem Recto Verso.

Mikulovské vinobraní nezkazily ani kapky deště

Letošní ročník navštívilo na 40 tisíc lidí.

Policisté varují před falešnými sbírkami

Prověřte si, komu dáváte peníze. Nemusí skončit u potřebných.

Před Janáčkovým divadlem vzniká odpočinková zóna

Vedle zeleně by se před budovou divadla měly objevit i fontánky.

Máte pro nás tip? Napište nám na brno@nejadresa.cz

DNES11:30
Líbí4
Tip na dnešní oběd: Pokud máte rádi italskou kuchyni, pak zajděte na polední menu do Castellana bistro. Dnes podávají rajčatovou polévku a jako hlavní jídlo spaghetti alla putanesca nebo grilovanou salsicciu s dušenou čočkou, domácí chléb.
DNES10:57
Líbí16
Boutique Lusso nabízí už jen dnes exkluzivní ceny na veškerý sortiment. Pokud si toužíte pořídit do svého šatníků nějaký nový, pěkný podzimní kousek, tak sem určitě zaskočte.
DNES10:04
Líbí28
Brněnští strážníci pomohli bezdomovci, kterému někdo ukradl francouzské hole. Dvaašedesátiletý muž s jednou nohou, přespávající na lavičce u Maloměřického mostu, přišel o své hole z pátku na sobotu. Strážníci tedy muži zajistili zapůjčení náhradních francouzských holí z Armády spásy a případem se budou nadále zabývat.
DNES9:06
Líbí47
V Avionu právě probíhá výstava KOVOZOO. Přijďte se s dětmi podívat na zvířata z kovového šrotu v životní velikosti. Poprvé v Brně můžete vidět třeba krokodýla, koně, nebo supa, a to do 10. listopadu.
DNES8:03
Líbí41
Vít Jindřich hrabě Thurn oznamuje 20. října 1621 svým reversem, že mu purkmistr a rada města Brna povolili uložit v jeho domě kvůli válečnému nebezpečí čtyři sudy vína. Zavazuje se, že je nebude prodávat ani ve městě, ani do jedné míle od města, aby neporušoval mílové právo města.
DNES7:35
Líbí33
Narozeniny dnes slaví žokej Josef Váňa (*1952), zpěvačka Hana Hegerová (*1931) a americký herec Viggo Mortensen (*1958).
DNES7:00
Líbí38
Dnes je Den stromů. Slaví se v každé zemi podle klimatických podmínek. Vznikl v USA, ve státu Nebraska, když osadník a novinář J. Sterling Morton začal v okolí svého domu sázet stromy, protože v širokém okolí žádné nebyly. Dne 10. dubna 1872, v první celostátní 'Arbor Day' byl v Nebrasce zasazen více než jeden milion stromů.
Včera17:45
Líbí97
Užijte si nákupy ve Vaňkovce při Night shopping. Večerní nakupování zkrátka letí. 27. října na vás čekají všechny obchody a nemusíte se při vybírání nových podzimních outfitů nechat omezovat běžnou otevírací dobou.
Včera16:33
Líbí69
Muzejní podzim 2014 nabízí řadu přednášek, komentovaných prohlídek, ale i besed s takovými osobnostmi, jako jsou Milan Uhde, Jan Tesař nebo Pavel Kohout. Akce jsou bd zdarma, nebo za symbolický poplatek. Celý program je k nahlédnutí na webových stránkách muzea. Ve středu je připravena komentovaná prohlídka Pavilonu Anthropos – stálé expozice s řadou archeologických aktivit. Vstupné je 30 korun.
Včera15:30
Líbí77
V Marináda store zahajují WINE and TAPAS NIGHT, a to každou středu. Otevřeno bude minimálně do 22:00. Místa si včas rezervujte na telefonu 775 111 107.
Včera14:17
Líbí75
Amy se ztratila v den pátého výročí svatby s Nickem. Vše naznačuje, že nezmizela dobrovolně. Zoufalý manžel organizuje rozsáhlé pátrací akce a snaží se dělat vše možné pro to, aby se jeho žena našla. Pokud možno živá... Tak o tom je film Zmizelá. Zajděte dnes v 19:10 nebo 21:30 do kina.
Včera13:24
Líbí55
Po velmi úspěšném červnovém galavečeru GCF 28: Cage Fight 4 čeká Bobycentrum v pořadí již páté pokračování, a to v pátek 14. listopadu od 19:00 pod názvem GCF Challenge: Cage Fight 5. Těšit se můžete na slušnou nálož MMA zápasů, v nichž se představí i zápasníci z domácího Jetsaam Gymu v čele s Procházkou a Beránkem.
Včera12:31
Líbí72
Gaudeamus Brno 2014 - tak zní název XXI. ročníku veletrhu vzdělávání, který vám nabídne více než 180 českých i zahraničních škol, přednášky o možnostech studia, poradenský servis, poradenské centrum o studiu v Anglii a bohatý doprovodný program. Veletrh bude probíhat od 4. do 7. listopadu. Více informací naleznete na webových stránkách.
Včera11:17
Líbí71
V MONTE BÚ restaurant a steakhouse včera odstartovaly zvěřinové hody. Těšte se na loveckou paštiku, zvěřinový vývar, ragú, bažantí stehna, steaky ze srnky, kančí kýtu, hřbet divočáka nebo jelení steak.
Včera10:17
Líbí90
Komunitní sdílení městských kol Rekola je v Brně pro všechny. Chceš se projet? Zaregistruj se na webových stránkách a předplať si kola na celý rok. Pak už si jen v aplikaci najdeš nejbližší růžové kolo a jedeš - do školy, na koncert, pro pivo. A až dojedeš, kam potřebuješ, zase někdo kolo necháš pro ostatní :)
Včera9:20
Líbí75
Koncert neskutečného klavíristy, skladatele, producenta a čtrnáctinásobného držitele ceny Grammy Herbieho Hancocka se blíží. Tento skvělý muzikant přijede do Brna už 29. listopadu. Vstupenky můžete zakoupit zde. A být vámi, pospíšila bych si, lístky mizí závratnou rychlostí...
Včera8:02
Líbí51
Narozeniny dnes slaví herečka Zuzana Bydžovská (*1961) a běžec na 100 metrů Lukáš Milo (*1983).
Včera7:00
Líbí58
Před 71 lety, roku 1943, byl objeven streptomycin, první antibiotikum proti tuberkulóze.

NAŠE TIPY

Korben Dallas na Flédě 12. listopadu

BODIES REVEALED / ODHALENÁ TĚLA Objevte taje i krásu lidského těla

ZAZ v Brně 1. prosince v hale Vodova

Morcheeba v Brně Bobycentrum - pátek 12. 12.

Wellness Infinit Maximus Saunový svět v Brně

Re:Paráda První česká fashion knihovna

MARINÁDA STORE Kvalitní domácí a italské potraviny

Bytová restaurace Debut Jídlo připravované s láskou