Brno

brno.nejadresa.cz - hlavní stránka
Dnes jesobota 1. listopadu 2014
Svátek máFelix
Aktuální teplota10.1 °C

Revoluční fitness BodyBody už je i v Brně

Včera bylo slavnostně otevřeno studio BodyBody, které využívá elektrickou stimulaci svalů. Jak tato technologie funguje v praxi, předvedl Muž roku 2014 Tomáš Dumbrovský.

Brno bude muset vyhlásit referendum o poloze nádraží

Soud rozhodl, že návrh přípravného výboru pro konání místního referenda o poloze osobního železničního nádraží v Brně ze dne 1. 8. 2014, doplněný dne 1. 9. 2014, nemá nedostatky. Aktivisté tak uspěli.

Melodku ovládne Xindl X, už 29. října

ČECHÁČEK MADE TOUR nabídne skvělou show!

Skupina Morcheeba vystoupí 12. prosince v Brně

V plné a původní sestavě se zpěvačkou Skye Edwards se skupina Morcheeba vůbec poprvé představí v Brně v Bobycentru.

Do Brna míří zpěvačka ZAZ

Nejpopulárnější francouzská zpěvačka současnosti ZAZ se představí 1. prosince v hale Vodova se svým aktuálním albem Recto Verso.

Policisté varují před falešnými sbírkami

Prověřte si, komu dáváte peníze. Nemusí skončit u potřebných.

Máte pro nás tip? Napište nám na brno@nejadresa.cz

DNES9:20
Líbí6

Dušičkový provoz posílí

Vzhledem k očekávané zvýšené poptávce po přepravě k Ústřednímu hřbitovu u příležitosti památky zesnulých bude do zítřka 2. listopadu posílena doprava. Podívejte se, jak.
DNES8:15
Líbí26

Dnešní jubilea

Narozeniny dnes slaví zpěvačka Marta Kubišová (*1942), herec Pavel Zedníček (*1949) a herečka Alice Bendová (*1973).
DNES7:00
Líbí37

Kalendárium událostí

V roce 1781 zrušil patent císaře Josefa II. nevolnictví v Českých zemích.
Včera17:46
Líbí105

Nenechte si ujít akustický zážitek...

Kamil Střihavka v Semilassu! Jeden z největších hlasů české rockové a muzikálové scény se představí za doprovodu vynikajícího bandu v akustickém projektu už 20. listopadu. Těšit se můžete na ty největší hity. Vstupenky pořídíte od 290 do 390 korun.
Včera16:33
Líbí75

Halloween v ZOO

Zítra se bude v brněnské zoo slavit Halloween. Od 16:00 vás čeká strašidelná noční prohlídka, dlabání dýní, soutěž o nejstrašidelnější dýni a na závěr je připravena ohnivá show. Fajn akce pro rodiny s dětmi.
Včera15:32
Líbí74

Vykročte vstříc podzimu s hřejivou šálou...

Šátky, šály, tunely... Není nic stylovějšího a zároveň praktičtějšího, než je ozdoba krku. Taky si bez šátku podzim nedokážete ani představit? Zahřeje a zároveň okoření každý kabát či bundu nebo sako a vy budete mít šmrnc. Inspirujte se 8 způsoby, jak šátek nosit. Fajn kousky seženete ve Vaňkovce.
Včera14:38
Líbí56

Policie dopadla tři mladíky na útěku

Díky rychlému předání informací mezi státní a městskou policií sklapla past. Včera večer zadrželi tři podezřelé na útěku. Republikoví policisté pátrali v centru Brna po mladících, kteří údajně téhož dne spáchali trestný čin ve Vlhké ulici. A strážníci měli štěstí – skupinu mladých mužů uvedeného popisu odhalili v Křenové ulici. Do příjezdů svých státních kolegů je zadrželi. Po jejich příjezdu se podezření potvrdilo a mladíci teď mají co vysvětlovat Policii ČR.
Včera13:16
Líbí64

Zbrojovka vs. Slovásko v sobotu od 17:00

Zbrojovka prožívá "krizi". Přijďte ji v sobotu podpořit a pomozte jí zvrátit nelichotivou bilanci. Zítra 1. listopadu přivítají fotbalisté Zbrojovky Brno na Srbské v 17 hodin Slovácko.
Včera12:41
Líbí79

Retro na Flédě už dnes!

Další vydání jedinečného retro mejdanu aneb Halloween trochu jinak! Pokud vás děsí strašidla, čarodějnice a oranžové tykve, prožijte dnešek na místě, kde vás nikdo lekat nebude – na Flédě :)
Včera11:05
Líbí56

Na nádvoří Pražákova paláce vyroste stylizovaný byt. O co jde?

Právě dnes ráno v 7 hodin přivezl na nádvoří Pražákova paláce nákladní vůz výstavu, která se zde do neděle 2. listopadu bude instalovat a poté bude zpřístupněna veřejnosti. Výstava s názvem Khatar san? Jak slovenští Romové přišli do českých zemí za prací a co se dělo potom mapuje příchod slovenských Romů za prací do Brna ve 2. polovině 20. století. V prostorách stylizovaného bytu tak můžete vidět výstavu odhalující opomíjenou kapitolu v dějinách Brna. Vernisáž výstavy se koná v pondělí 3. listopadu od 17 hodin.
Včera10:37
Líbí71

Kupte si čtvrtletní šalinkartu a vyhrajte

Ti, kteří si do 31. března 2015 koupí čtvrtletní jízdenku v kategoriích základní, pro děti a studenty nebo pro seniory do 70 let, se mohou zapojit do soutěže a vyhrát tablet nebo upomínkový předmět. Registrovat se musíte tady.
Včera9:10
Líbí73

V Brně se otevírá Decathlon

Už dnes se v Brně otevírá nová prodejna sportovního řetězce Decathlon. Najdete ji v nákupní zóně Brno Retail Park Modřice naproti Olympii. V nabídce bude sportovní vybavení pro více než 60 sportů.
Včera7:30
Líbí56

Dnešní jubilea

Narozeniny dnes slaví hokejista Tomáš Plekanec (*1982), italský herec Bud Spencer (*1929) a novozélandský filmový režisér Peter Jackson (*1961). Gratulujeme!
Včera7:00
Líbí54

Kalendárium událostí

Dnes je Světový den spoření a řada protestantských církví také právě dnes slaví Den reformace.

NAŠE TIPY

Korben Dallas na Flédě 12. listopadu

Kamil Střihavka unplugged 20. 11. KC Semilasso

BODIES REVEALED / ODHALENÁ TĚLA Objevte taje i krásu lidského těla

ZAZ v Brně 1. prosince v hale Vodova

Olympic 11. 12. hala Vodova

Morcheeba v Brně Bobycentrum - pátek 12. 12.

Wellness Infinit Maximus Saunový svět v Brně

Katy Perry v Praze! 23.2.2015 v O2 areně

Re:Paráda První česká fashion knihovna

MARINÁDA STORE Kvalitní domácí a italské potraviny

Bytová restaurace Debut Jídlo připravované s láskou